Twinstar

PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

O guilde a o ludoch

Goto down 
AutorZpráva
lnSlevin
Guild Master
Guild Master

Forum Golds : 317060

PříspěvekPředmět: O guilde a o ludoch   Sun 21 Feb - 16:58

Kde bolo, tam bolo...
Na serveri Twinstar vznikla guilda, vznikla hlavne kvoli tomu, ze v inych guildach vas za skarede slovo kickovali, pomoc ziadnu ste nedostali, sloboda slova bola zanedbana. Smile

Aj, proste u nas bolo jednym z hlavnych principov to, ze clovek moze v klude napisat to co mu na srdci lezi. Proste zadne predsudky, ziadne urazanie sa, ziadne narazky na sexualitu a odsudzovanie ludi kvoli ich inej orientacii , chudak Lievik Very Happy, ale ne proste picuzi jak sa patri, sebranka uchylakov, alebo "Mladych mužov, ktorí radi experimentuju a nehanvbia sa o tom hovorit. "

A navyse, nasim cielom je vytvorit najlepsiu guildu na serveri, proste byt skvelymi hracmi, ktori budu lamat TBC raidy ale aj WOTLK raidy ako obycajne rozky v pekarni. A pozor teraz idem neco hlboke a mudre napisat:

Nezabudajte vsak na to ze WOW je len hra, je to cas zabity, alebo straveny za pc, s ludmi virtualne realnymi. A myslite na to, ze v nasej guilde ide o to, aby sa ludia pri hre zabavili a zabijali cas tym ze sa odreaguju, a proste vzlietnu z realneho sveta a idu dopice, zabudnut na veci ako je "ako uz kurva prist o panictvo". Tym chcem povedat, ze nejde o to kto bude mat lepsi eq, ani o to, ako co rychlo dame, aka je kto lama a aky je kto majster, ide proste o to aby sme pohodovo zabili ten cas, ktory sme sa rozhodli zabit pri hre s fajn ludmi, pobavili sa pritom, naladili sa na dalsie dni, spravili si chut zbalit naku holku v podniku a konecne si zajebat. Very Happy Proste, v nasej guilde nejde o to kto bude majster sveta, ide o to aby sme sa zabavili, vsetci spolocne, naucili pracovat teamovo a v kolektive bez toho aby sme od nekoho neco na oplatku ocakavali. No neviem, ale hlbokych myslienok je uz na mna dost, proste som tym chcel povedat, ze nestojime o zmrdov, ktory dojdu a povedia ze po jednom wipe v dungu idu si po svojom, proste nestojime o arogantnych hracov, ktory si wowom kompenzuju to aky su looseri v realnom zivote. Ja som inak totalny looser. Very Happy A som na to hrdy Very Happy Lebo som sikovný a pekný Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

O guilde a o ludoch
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Assassins :: The Assassins Mastery :: Guilda-
Přejdi na: